Ми – ініціативна група харків’ян-волонтерів проекту «Врятуй Серце!».

У харківському центрі кардіохірургії у ангіографа вийшла з ладу електронно-променева (рентгенівська) трубка, яка була ключовим механізмом для роботи ангіографа. У трубки вичерпався ресурс, відремонтувати було неможливо.

Центр звернувся до групи волонтерів за допомогою, в наслідок чого за короткий проміжок часу потреба центру була вирішена і зібрана сума більше 40 тисяч євро.

Реалізація першого завдання центру стала початком довгого шляху допомоги центру кардіохірургії в місті Харкові, було прийнято рішення розвивати проект «Врятуй Серце» і не зупинятися на досягнутих цілях.

Ми соціально активні, відкриті до спілкування і до надання будь-якої допомоги, яка наблизить нас, наших дітей до європейських цінностей, до європейського рівня обслуговування медицини.

Сьогодні ми допомагаємо рідному Харкову, завтра ми готові допомогти іншим установам і містам.

Ми вміємо впізнавати потреби медичних центрів, ми вміємо розуміти один одного без Фейсбуку та телефонів, зводити помічників з тими, хто потребує допомоги, вміємо організовувати підтримку, яка потрібна зараз кожному з нас. Адже допомагаючи близьким, ми рятуємо і свою душу, ми відчуваємо свою потрібність – в першу чергу, своїй країні.

Чекаємо вашої допомоги, сприяння.

Якщо ви хочете зв’язатися з нами, використовуйте форму  контакту. Якщо ви хочете допомогти – подивіться наші проекти. Разом ми можемо врятувати тисячі життів.

Ігор Полівенок

Ігор Полівенок

Зав. отделом в Институт общей и неотложной хирургии

Маргарита Бергер

Маргарита Бергер

Волонтер,
тел: +38(063)240-23-10

Татьяна Бедняк

Татьяна Бедняк

Волонтер,
тел: +38(099)076-38-44

Виктория Милютина

Виктория Милютина

Директор Центра Лучевой Диагностики,
тел: +38(067)574-06-66
[email protected]

Александр Колб

Александр Колб

Волонтер,
тел: +38(050)683-59-05
[email protected]

Кіра Джафарова

Кіра Джафарова

Директор Благодійного фонду «Розвитку кардіології та кардіохірургії» ,
тел: +38(099)063-81-33
[email protected]