Поширені запитання

Чи компенсується волонтерство?
У той час, як багато роботодавців компенсують особистий час співробітників відпусткою, більшість наших волонтерів-медиків із задоволенням витрачають свої вихідні, щоб допомогти досягненню наших цілей. Подяка дітей, їхні посмішки, сльози щасливих батьків і додаткова цінність навчання важкої, але такої корисної професії – найкраща компенсація за час і зусилля.

Як ми можемо бути впевнені в цільовому використанні коштів?
«Благодійний фонд «Розвитку кардіології та кардіохірургії »» – неприбуткова організація. Адміністративні витрати фонду на рік складають не більше 3%, що значно нижче норми. Перерахування коштів здійснюється на розрахунковий рахунок комерційного банку «ПриватБанк». Ви можете особисто переконатися в цільовому використанні коштів, зв’язавшись з директором фонду, і запросивши всі необхідні документи. Також запрошуємо до нашого центру для знайомства з його діяльністю. При бажанні ви можете надати адресну допомогу пацієнтові.

Чи можу я допомогти нефінансово?
Так звичайно. Центр постійно потребує допомоги, пов’язаної з його діяльністю. Завжди є потреба в ремонті приміщень, забезпеченні комфортних умов проживання для мед-персоналу і пацієнтів. Ми також будемо раді активній допомозі в зборі коштів, роботі з фондами, грантами, активністі серед ЗМІ.

Чому держава не забезпечує центр коштами?
Держава забезпечує центр первинними медикаментами. На жаль, цього недостатньо для забезпечення нормальної діяльності центру, так як витрати склають мільйони гривень щорічно тільки на препарати та медикаменти, необхідні для проведення операцій. У центр часто звертаються пацієнти з дитячих будинків, сімей, які не в змозі забезпечити достатнє фінансування для купівлі медикаментів. Це завдання вирішує наш фонд, частково або повністю компенсуючи фінансування операцій.