Новини

Молитва маленького Артема була почута чи Богом, чи то Докторами.

Молитва маленького Артема була почута чи Богом, чи то Докторами.

Молитва маленького Артема була почута чи Богом, чи то Докторами. Вчора в катетерной лабораторії спеціальним балончиком роздули один неправильний звуження в його серце, а сьогодні він бадьоренько і веселий. Спасибі всім хто, перераховуючи гроші на рахунок Фонду розвитку кардіології та кардіохірургії, дає можливість купувати витратні матеріали для проведення малоінвазивних операцій дітям, які страждають вродженими вадами серця.

Василь Лазоришинець закликає усіх народних депутатів підтримати Програму із закупівлі оклюдерів – імплантів.

Василь Лазоришинець закликає усіх народних депутатів підтримати Програму із закупівлі оклюдерів – імплантів.

Василь Лазоришинець закликає усіх народних депутатів підтримати Програму із закупівлі оклюдерів – імплантів, які необхідні дітям з вродженими вадами серця

В Україні стартувала тижнева парламентська акція “Врятуй серце дитини”. Активну участь в ній бере і директор Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова, Президент Асоціації серцево-судинних хірургів України, а також і депутат Закарпатської обласної ради від Єдиного Центру Василь Лазоришинець.

Він підкреслив, що в Україні щорічно народжується 5 тисяч дітей з вродженими вадами серця, а це кожна 10 новонароджена дитина. Якщо їх не оперувати, то до 40% з них можуть померти на першому році життя.
Детальніше

Про чотиримісячну Яну можна сказати

Про чотиримісячну Яну можна сказати

Про чотиримісячну Яну можна сказати, що вона дочка Фейсбук. На забезпечення операції по корекції її вродженої вади серця за 2 дні зібрали 92 тис грн. Сьогодні був дуже хвилюючий день для всіх. Команда довго і ретельно готувалася. Однією маленькою дівчинкою займалися не менше 7 осіб: три пари рук інтервенційних кардіологів, анестезіолог і анестезистка, кардіолог Джиммі Пенк з США і оперсестра. Процедура була технічно складною через локалізації дефекту. Дівча маленька, важить всього 6 кг. Але, все вдалося. Сучасні малоінвазивні методи лікування (без розрізу грудної клітини, через доступ в стегнову артерію і яремну вену) дозволяють провести корекцію вродженої вади серця навіть таким маленьким лялька.
Олена Монові, спасибі Вам і всій вашій 48-тисячної аудиторії передплатників. Спасибі всім моїм фб-друзям, які робили перепис. Спасибі всім, хто перерахував гроші на лікування цьому симпатичному створенню. Разом ми неймовірна сила!

Дякуєм Алекс Захаров

Дякуєм Алекс Захаров

Пройшов рівно рік з того моменту як Алекс Захаров (Alex Zakharov) фактично подарував нам меблі в операційну, яку розробили і виготовили спеціально для нашої операційної співробітники компанії Pradex – український виробник меблів з штучного ротанга.  через рік вона нам ще більше подобається, тому що все було продумано до дрібниць, тому що зручно і ергономічно, тому що працює як годинник і нічого не зіпсувалося. Її миють дезрозчинами кожен день, на полички звалюють немислиму кількість коробок і пакетів з витратними матеріалами, по мільйону раз в день висувають ящики і вона (меблі) все це від нас терпить. От який у нас український виробник! І він нас не просив про це писати. Олександр і знати не знає як ми всі цим добром задоволені)). Дякуємо!

Обов’язково розкажіть це своїм батькам!

Обов’язково розкажіть це своїм батькам! Це дуже важливо знати. Неправильна поведінка може коштувати життя. В Україні смертність від серцево-судинних катастроф – інфаркти та інсульти – найвища в Європі. Причин безліч і багато людей про них добре обізнані. Зараз важко знайти людину, яка б не знала, що шкідливо курити, шкідливо вживати їжу з високим

вмістом холестерину, шкідливо вести малорухливий спосіб життя.
Детальніше

Напередодні Різдва і Нового року Кіра Джафарова хочу подякувати сотні людей

Напередодні Різдва і Нового року Кіра Джафарова хочу подякувати сотні людей

Напередодні Різдва і Нового року я хочу подякувати сотні людей, які повірили в нас з Игорь Поливенок (Igor Polivenok). Спочатку нам допомагали розвивати дитячу кардіохірургію наші близькі друзі 10 – 12 років тому, потім друзі друзів, потім знайомі, а зараз величезна кількість наших фоловерів включає себе абсолютно невідомих нам людей. На рахунок Фонду розвитку кардіології та кардіохірургії приходять грошові перекази не тільки з України, а й з США, Голландії, Німеччини, Ірландії. Детальніше