Новини

Вирішила зробити невеликий проміжний звіт про роботу Фонду.

Вирішила зробити невеликий проміжний звіт про роботу Фонду.

Вирішила зробити невеликий проміжний звіт про роботу Фонду. За 3 місяці (березень-квітень-травень) ми придбали витратні матеріали для проведення операцій на серці у дітей, які страждають вродженими вадами на суму 315 тис грн. Детальніше

Величезне спасибі Mum&fun!

Величезне спасибі Mum&fun!

Величезне спасибі Mum&fun! У нас тепер є найкращий на світло мусліновий пелюшок. Нехай їх тепло і м’якість допомагає малюкам одужувати.

Велике сердечне спасибі компанії Brightgrove, LTD і особисто Evgen Gubanov

Велике сердечне спасибі компанії Brightgrove, LTD і особисто Evgen Gubanov

Ми хочемо сказати велике сердечне спасибі компанії Brightgrove, LTD і особисто Evgen Gubanov за регулярну допомогу нашому центру. Це люди з соціально відповідального бізнесу, які допомагають не заради дивідендів на виборах або громадського схвалення, а тому, що ментально вони вже давно в іншому вимірі. Вони на 10 кроків попереду чиновників, політиків, бюрократів. Вони просто роблять цей світ кращим. Спасибі вам!

Плановий огляд Кирила

Плановий огляд Кирила

Сьогодні на плановий огляд приходив Кирило. Він розповідав про те, як грає зі старшим братом, бере участь в різних виставах і постановках, про те, що був комариком в «Мусі-цокотуха». 4 роки тому це був наш перший Фонтен (по імені автора операції). Кирило народився зі складним комбінованим пороком серця – транспозицією магістральних судин, дефектом міжшлуночкової перегородки і, не виконують свою функцію, правим шлуночком. Два тижні маленька людина «висів» між Небом і Землею. У нього було вкладено таку силу-силенну сил, енергії, знань, віри і доброти команди, що ми перемогли. Ми такі раді тебе бачити, Кирило! Не хворій більше ніколи!

Закінчився тижневий тріп Novick Cardiac Alliance.

Закінчився тижневий тріп Novick Cardiac Alliance.

Закінчився тижневий (4-денний через свята) тріп Novick Cardiac Alliance. Команда альянсу ділилася з нами своїм досвідом і знаннями. Було прооперовано 8 дітей з вродженими вадами серця. Шестеро з цих діток у віці до року. Безмежне спасибі всім, хто брав у цьому процесі безпосередню участь. І величезне спасибі персонально кожному, хто перераховував пожертвування до Фонду розвитку кардіології та кардіохірургії. Ми існуємо за народні гроші. Бюджетного фінансування в державній установі Iнститут загальної та Нагальною хірургії ім. Зайцева Академії Медичних Наук України практично немає.

Это очень строгий и мудрый учитель

Это очень строгий и мудрый учитель

Это очень строгий и мудрый учитель. Это великий учитель. Билл Новик. За 22 года на его счету 7000 прооперированных детей по всему миру. А сколько обученных и воспитанных как положено врачей и сестер, сам бог не сосчитает.